Apc Smart Ups C 2000Va Lcd 230V

  • Ürün Kodu :SMC2000I
  • Marka :APC

memnuniyet garantisi

Açıklama:Soğuk başlatma uyumlu Elektrik gücü kesintisinde geçici akü gücü sağlamaktadır. Yeşil mod Herhangi bir koruma önlemini bırakmadan çok yüksek işletme verimliliği yakalamak için iyi güç durumunda, kullanılmayan elektrik komponentlerini atlayan ve patent bekleyen çalışma modu. Yüksek çevrim-içi etkinliği Enerji maliyetlerini azaltır ve daha az ısı oluşturur. LCD Durum Ekranı Genel UPS durumunu bir bakışta gösterir. Yük ve batarya için çizgi grafikler içeren çoklu durum göstergeleri. Batarya üzerinde saf sinüs dalgası çıkışı Etkin PFC (düzeltilmiş güç faktörü) sunucuları ve hassas elektronik parçalar için en yüksek uyumluluğu sağlamak amacıyla şebeke gücünü simüle eder. Sıcaklık dengeli akü şarjı Şarj voltajını akü ısısına göre düzenleyerek akü ömrünü uzatır. Kullanılabilirlik Güç Verme ve Kesme Otomatik Voltaj Düzenlemesi (AVR) Düşük ve yüksek gerilim koşullarını aküyü kullanmadan düzelterek yüksek düzeyde uygulanabilirlik sağlar. Akıllı akü yönetimi Akıllı, hassas şarj ile güç kaynağı performansını, ömrünü ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarır. Otomatik sistem testi Periyodik akü otomatik testi değiştirilmesi gereken akünün erken tespitini sağlar UPS kapandıktan sonra aygıtların otomatik olarak yeniden başlatılması Şebeke elektriğinin gelmesi üzerine bağlı ekipmanı otomatik olarak başlatır. Güç Şekillendirme Bağlı yükleri dalgalardan, ani güç çıkışlarından, yıldırımdan ve diğer elektrik arızalarından korur. Sıcaklık dengeli akü şarjı Şarj voltajını akü ısısına göre düzenleyerek akü ömrünü uzatır. Bağlantısı kesilen akülerin haber verilmesi Akü yedek güç sağlayamayacak durumda olduğunda uyarır. Yönetilebilirlik Bağlantısı kesilen akülerin haber verilmesi Akü yedek güç sağlayamayacak durumda olduğunda uyarır. USB bağlanılabilirlik USB bağlantı noktası üzerinden UPS yönetimi sağlar. Seri Bağlanabilirlik UPS yönetimini seri port ile sağlamaktadır. LED durum göstergeleri Hızlı kavrama ünitesi ve göstergeli güç durumu. Sesli alarmlar Birimin aküden çalışıp çalışmadığını, akünün zayıf olup olmadığını ya da bir aşırı yüklenme durumu olup olmadığını aktif olarak bilmenizi sağlar. Ağdan yönetilebilir Ağ üzerinden UPS’nin uzaktan yönetimini sağlar. Kullanışlılık Hızlı Değiştirilebilir aküler Aküler değiştirilirken bağlı olan ekipmana temiz ve kesintisiz güç sağlamaktadır Kullanıcı tarafından değiştirilebilir güç kaynakları Eğitimli kullanıcının, Ortalama Tamirat Süresini (MTTR) azaltarak güncelleme ve değiştirmeleri yapmasını sağlayarak kullanılabilirliği arttırmaktadır. Sıfırlanabilir devre kesiciler Aırı yüklenme durumunda hızlı düzeltme salamaktadır. Tahmin edici hata bildirimi Pro
Marka:APC
Ağırlık:27,5 kg
Paket ağırlığı:30 kg
Yükseklik:216 mm
Genişlik:170 mm
Derinlik:440 mm
Ambalaj derinliği:590 mm
Ambalaj yüksekliği:330 mm
Ambalaj genişliği:370 mm
Çalışma yüksekliği:0 - 3000 m
Çalıştırma nem aralığı:0 - 95%
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius):-15 - 45 °C
Çalışma ısısı aralığı:0 - 40 °C
Çalışmama nemi:0 - 95%
Çalışmama yüksekliği:0 - 15000 m
Satış yeri sayısı:7 AC çıkış(lar)
AC çıkış türleri:C13 bağlaştırıcı, C19 bağlaştırıcı, C20 bağlaştırıcı
USB bağlantı noktası:Evet
Pil teknolojisi:Mühürlü Kurşun Asidi (VRLA)
Desteklenen pil sayısı:1
Pilin yeniden şarj edilme süresi:3 Saat
Çalışırken değiştirilebilen piller:Evet
Soğuk başlangıç:Evet
Otomatik pil testi:Evet
Pil kapasitesi:499 VAh
Batarya ömrü (maks):5 Yıl
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri:C-tick, CE, GOST, SABS, VDE, REACH
Form faktörü:Kompakt
İletişim LED göstergeleri:Evet
Ürün rengi:Siyah
Ekran türü:LCD
Sesli alarmlar:Evet
Çıkış gücü kapasitesi (VA):2 kVA
Elektrik akım enerjisi dalagalanma hızı:300 J
Gürültü seviyesi:45 dB
Girdi frekansı:47/63 Hz
Web-tabanlı yönetim:Evet
Çıkış gücü:1300 W
Çıktı akımı (THD):5%
Dalgalanma koruması:Evet
Girdi çalışma voltajı (maksimum):300 V
Girdi çalışma voltajı (minimum):170 V
Çıktı çalışma voltajı (maksimum):230 V
Dalga biçimi:Sinüs
Otomatik Voltaj Düzenlemeleri:Evet
Otomatik yeniden başlat:Evet
UPS topolojisi:Hat-Etkileşimli
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır