İade Şartları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalıştığımız bu sitede yine de karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz;

√ Satılan ürünün iade işlemlerinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşteri siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeli kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir kırılma,bozulma,kutunun açılması,ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır.Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

 Satılan ürünlerin iadesi sadece aşağıdaki durumlarda mümkündür:

1.Satılan üründe fabrikasyon hatası olması,

2.Satılan ürünün nakliyat esnasında zarar görmesi,

 

Ürünü,ambalajını açmadan,tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7(yedi)gün içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.Bu gibi iade durumlarında ürün,kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.

1. Garanti süresi, Ürün ün ilk kullanıcı - Müşterisi tarafından teslim alındığı tarihten itibaren 2(iki) yıl (yirmidört ay)dır.
2. Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.

3. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

4. Bu garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olur.

√ Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım yada işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda.

√ Ürünün seri numarası tahrip edilmesi;

5. İptal ve iade işlemlerini gerçekleştirmek için, sistemden üye iptal talebinde bulunmak zorundadır.

√ İptal işlemi bulunduğu tarihte iade işlemi başlamaktadır. 

√ Kredi kartı ödemesi ile işlem gerçekleştirilmi ise 1-15 iş gününde müşterinin kredi kartına iadesi yansıtılır.

Nakit ödemelerde ise Eft veya Havale ile gerçkleşen işlemde ise müşterinin iptal tarihinden sonraki 20. iş günüde iadesi belirtmiş olduğu banka hesabına iadesi gerçekleşir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır