ICECO K95D 12/24Volt 95 Litre Akülü/Kablolu/ Çift Bölmeli Kompresörlü Tekerlekli Outdoor Oto Buzdolabı/Dondurucu (Akü Dahil Değildir)

         12Volt ve 24Volt araç çakmak girişine bağlanarak tüm araçlarda kullanım imkânı.

         24Volt ile çalışma özelliği sayesinde, Ağır iş makinaları, kamyon, otobüs, kamyonet, tekne, yat, karavan, gibi tüm 24Volt çakmak çıkışı olan araçlarda kullanım imkânı.

         Haricen satın alınan MCD95K Şarj edilebilir 11,1Volt/15Apmer Li-ion akü 5 saat gibi kısa sürede ful şarj olabilir, akülü kullanıldığında tam şarj ile 0⁰ dereceye ayarlandığında yaklaşık 8 saat kullanma imkânı sağlar. Ortam sıcaklığı arttıkça çalışma süresi kısalacaktır. Ayrıca buzdolabı eksi derecelere ayarlandığında çalışma süresi kısalacaktır.  (Dış Ortam Sıcaklığına Göre Kullanım Süresinde Değişiklik Gösterebilir)

         Haricen satın alınan şarj edilebilir 11,1Volt/15Apmerlik Li-ion akü sayesinde dağcılık, kamp, piknik, spor aktiviteleri, sahil, plaj gibi elektriğin olmadığı açık alanlarda kablosuz olarak akü ile uzun süre kullanım imkânı sağlar.

         95 litre çift bölmeli (55 litre + 40 litre) geniş hacimli soğutucu/dondurucu kapasite ile birçok ürün rahatlıkla soğutulabilir/dondurulabilir.

         LED Aydınlatmalı Dijital gösterge (Termostat) ile istenilen derece net ve doğru şekilde ayarlanabilir, bu sayede, yiyeceklerinizi, içeceklerinizi, ilaçlarınızı ve benzeri tüm kolay bozulabilen gıdalarınızı güvenle istenilen derecede muhafaza edebilir ve aracınızda taşıyabilirsiniz.

         LED Aydınlatmalı Dijital ekran sayesinde bölmeleri istenilen derecede birbirinden bağımsız olarak ayarlayabilme ve istenilen bölümü tamamen kapatabilme özelliği ile enerji tasarrufu sağlar.

         Ortam sıcaklığı fark etmeksizin -20⁰C ile +20⁰ dereceye kadar soğutma ve dondurabilme imkânı ile çift bölmeli kullanım.

         Yüksek hassasiyetli LED aydınlatmalı Dijital gösterge sayesinde buzdolabınızı ECO seçeneğinde daha düşük enerji tüketimiyle veya MAX seçeneğinde hızlı soğutma/dondurma seçeneğinde iki farklı özellikte kullanabilirsiniz.

         Soğutucu her iki haznenin iç aydınlatma sistemi sayesinde karanlık alanlarda bile rahat kullanım sağlar.

         Her iki soğutucu hazne içerisinde bulunan çıkarılabilir sepetler sayesinde dondurulmuş yiyeceklerinizin soğutucu duvarlara yapışmasını engeller, hava akışını hızlandırırken daha hızlı soğuma sağlayarak zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

         PROFESYONEL DONDURUCU

         ECO veya MAX seçenekleri ile soğutucunuzu daha verimli kullanabilir, bu sayede elektrik tasarrufu sağlanabilir.

         ICECO araç buzdolabı, soğutucu ve dondurucu olarak üstün performansla açık alan ve sıcak havalarda bile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İç yan duvarlarının tamamı özel soğutucu sistemle tasarlandığından, dijital termostat üzerinden yapılacak olan ayar ile rahatlıkla dondurucu olarak da çalıştırılabilir.

         Yüksek kalkış akım koruması entegre mikro-bilgisayar tarafından kontrol edilmekte ve üstün motor ve kompresör teknolojisi ile çok sessiz ve titreşimsiz çalışmaktadır, bu sayede daha uzun ömürlü ve sorunsuz ve sessiz çalışır.

         ÜSTÜN ICECO TEKNOLOJİSİ

         Entegre mikro-bilgisayar sayesinde, araç akünüze zarar vermez, araç akünüzün voltajı düştüğünde otomatik olarak kapanır, araç akünüzün voltajı normal değere döndüğünde otomatik olarak tekrar çalışır, bu süreç tamamen mikro-bilgisayar tarafından yönetilmektedir, bu sayede buzdolabının aşırı ısınması da engellenir.

         Darbelere ve UV ışınlarına karşı dayanıklı sağlam ABS gövde ve dolap kapakları.

         Özel tasarım kapak menteşesi ve kapak kilit mekanizması uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlar.

         KOLAY KULLANIM

         CE/TÜV/GS, gibi tüm uluslararası kalite ve sağlık sertifikalarına sahiptir.

         ICECO YCD80W kodlu Adaptörü haricen satın almanız durumunda 220V şebeke elektriğini 12Volt DC akıma çevirerek 220V elektriğin olduğu tüm yerlerde kullanım kolaylığı sağlar.

         AKÜ HARİCEN SATILMAKTADIR!

         Dış Ölçüleri: G:47cm x Y:56.8cm x U:88.2cm

         İç Soğutucu 1. Hazne Ölçüleri: 36cm x 15cm x 30cm (Kompresör Üstü)

         İç Soğutucu 1. Hazne Ölçüleri: 36cm x 16cm x 45cm (Kompresör Yanı)

         İç Soğutucu 2. Hazne Ölçüleri: 47cm x 32cm x 36cm

         Güç: 12V/24V 65Watt

         Çakmaklık Kablo Uzunluğu: 2.50M 16AWG

         Anma Gerilimi: 12V: 7.0A – 24V: 3.5A

         Çalışma Sıcaklığı: -20 ⁰C / +20 ⁰C

         Termostat Çalışma Aralığı: ± 2 ⁰C

         Sıcaklık Birimleri: ⁰C / F

         Soğutma Hacmi: 95Lt. (55 litre + 40 litre)

         Yalıtım: CFC İçermeyen PU Köpük

         Kompresör: HUAYI

         Ağırlığı: 27,5Kg

         Standart Ekipman: 12V/24V 2.50M Çakmaklık Güç Kablosu. Sepet

         ICECO, yıllık 800.000 adet üretim kapasitesi ile Dünyanın lider oto buzdolabı üreticisi.

         ICECO, profesyonel Ar-ge ekibi ve 127 adet patentli teknolojisiyle Dünyanın en büyük oto buzdolabı üreticisi.

         ICECO, Mercedes, Volvo, Audi, Cadillac, Scania gibi birçok otomotiv üreticisinin onaylı oto buzdolabı üreticisi.

         ICECO, Alman Reddot ve Amerikan IDEA başta olmak üzere birçok uluslararası ödüle sahip patentli ürünleriyle üstün teknoloji sunmaktadır.

         Huayi Compressor, İspanyol Cubigel® firmasının markası olup, yıllık 30 milyondan fazla satış adedi ile dünyanın bir numaralı buzdolabı kompresörü üreticisidir.


Alışveriş Sepetim