·         Michelin Rainforce™ MCR375 37,5CM 1 Adet Universal Telli Hibrit Arka Silecek

·         Telli Hibrit Silecekler üzerindeki ekstra mukavemet sağlayıcı geniş çelik tel ve aerodinamik gövde yapısı ile camın her noktasına temas etmesini sağlayarak mükemmel silme performansı sağlar.

·         Doğru ölçüdeki Michelin Arka Cam sileceğini almak için görselde belirtilen QR KODU AKILLI telefonunuzun kamerası ile okutarak açılan uygulama ekranında ARACINIZIN MARKA, MODEL VE ÜRETİM YILINI seçerek ARACINIZIN ARKA CAMINA uyumlu silecek model ve ölçüsünü DOĞRU ŞEKİLDE tespit edebilirsiniz.

·         4 farklı Universal bağlantı adaptörleri sayesinde, birçok araca uyumludur.

·         Neredeyse tüm araç modelleri ile uyumlu üniversal aparatlar sayesinde zorlanmadan montaj yapmanızı sağlar.

·         Çift noktadan cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek mükemmel silme performansı sağlar. İzlerin giderilmesine yardımcı olur ve silecek lastiğinin ömrü boyunca aynı baskı ve teması sağlar.

·         Çelik teller ile monte edilmiş sağlam Kauçuk silecek lastikleri UV ışınlarına karşı dayanıklılık sağlar. Özel telli hibrit tipi silecek yapısı sayesinde cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek mükemmel silme performansı sağlayarak arka görüş alanınızın temiz kalmasını sağlar.

·         Aerodinamik tasarım ve sağlam gövde yapısıyla rüzgârın kaldırma gücünden etkilenmeyen şekli sayesinde hava direncini azaltır ve daha sessiz bir silme sağlar.

·         Telli Hibrit silecekler muz tipi sileceklere alternatif olarak geliştirilmiştir. Muz tipi sileceklerin performansı ve telli sileceklerin dayanıklılığını temel alınarak her ikisinden daha yaygın bir şekilde telli hibrit silecek teknolojisi geliştirilmiştir.

·         Aero-Vented özel tasarım Sağlam ABS Plastik profili ile sağlam ve dayanıklı gövde, tüm hava koşullarında sorunsuz performans sağlar,

·         Aerodinamik bakımdan optimize edilmiş özel ABS Plastik gövde profili sayesinde camın her noktasına eşit bir basınç dağılımı ile mükemmel silme performansı sağlar.

·         Hibrit silecekler, telli ve muz tipi sileceklere oranla çok daha sağlam ve dayanıklıdır. Özel tasarımı sayesinde aracınıza orijinal ve şık bir görüntü kazandırır.

·         Telli Hibrit silecek lastikleri sonsuz sayıda basınç noktasına sahiptir. Buda silecek lastiğinin tamamının tüm cam yüzeyine temasını sağlar.

·         Tamamen kapalı, şık ve siyah mat gövde sayesinde orijinal silecek görüntüsü.

·         Ez-Lok evrensel adaptör sayesinde kolay ve hızlıca takılırlar, kolay ve hızlı silecek değiştirme imkânı sağlar.

·         M-Guard™ özel formülle kaplanmış tamamen doğal %100 kauçuk silecek lastiği sayesinde sessiz ve uzun ömürlü silme performansı sağlar,

·         Özel M-Guard™ Kauçuk teknolojisi sayesinde silecekler çalışma esnasında daha yumuşak, sessiz, atlama yapmadan, iz ve nem kalıntısı bırakmadan çalışır,

·         QuadTech 4 katmanlı silikon kaplama sayesinde sessiz silme, dayanıklılık, aşınma direnci ve su geçirmezlik sağlayarak rakiplerine oranla 2 kat daha fazla kullanım ömrü sağlar.

·         Kusursuz temizlik sayesinde mükemmel netlikte görüntü sağlar,

·         Yüksek hızlarda ve rüzgârlı havalarda silecek çerçevesi sorunsuz performans sağlar ve rüzgâr sesini minimuma indirir,

·         Tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanmış kauçuk yapısı ile optimum silme performansı ve güneş ışınlarına ve toza karşı dayanıklılık sağlar,

·         Esnek yapısı sayesinde ölçüye uygun silecekler cama tamamen oturur ve kusursuz temizlik sağlar,

·         Kusursuz silme performansı için entegre tek parça silecek lastiği,

·         Havalandırma kanalları sayesinde yüksek hızlarda ve rüzgârlı havalarda silecek çerçevesi sorunsuz performans sağlar ve rüzgâr sesini minimuma indirir,

·         Rüzgârın kaldırma gücünden etkilenmeyen şekli sayesinde hava direncinin azalmasını ve daha iyi performans sergilenmesini sağlar.

·         Ekstra uzun kullanım ömrü için özel ABS polimer gövde,

·         Aerodinamik tasarımı sayesinde basıncı eşit dağıtarak her noktada mükemmel silme olanağı sağlar, bu sayede %30’a kadar daha uzun kullanım ömrü sağlar,

·         Michelin Telli Hibrit sileceklerin içerisindeki ekstra mukavemet sağlayıcı çelik profil, sileceklerin daha kusursuz olarak çalışmasını sağlar,

·         4 adet evrensel bağlantı adaptör sayesinde kolay ve hızlıca takılırlar, kolay ve hızlı silecek değiştirme imkânı sağlar,

·         Dayanıklılığı 500.000 defa test edilmiştir,

·         Karlı ve çok soğuk havalarda, çok sıcak havalarda sileceklerinizi camdan ayırmak, sileceğinizin ömrünü uzatır.

·         Standart Ekipman: 1 adet 37,5CM Universal Telli Hibrit Arka Silecek, 4 Adet Bağlantı Aparatı.

·         Not: Doğru ölçüdeki Michelin Arka Cam sileceğini almak için görselde belirtilen QR KODU AKILLI telefonunuzun kamerası ile okutarak açılan uygulama ekranında ARACINIZIN MARKA, MODEL VE ÜRETİM YILINI seçerek ARACINIZIN ARKA CAMINA uyumlu silecek model ve ölçüsünü DOĞRU ŞEKİLDE tespit edebilirsiniz.

·         Michelin Kauçuk Üretim Tecrübesi ile Uzun Kullanım Ömrü Sunar.

·         AMBALAJI AÇILMIŞ ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

 

 


Alışveriş Sepetim