Aruba 10G Sfp+ Lc Lr 10Km Smf Transceive

  • Ürün Kodu :J9151E
  • Marka :HPE

memnuniyet garantisi

Marka:HPE
Arayüz:SFP+
Maksimum veri aktarım hızı:10000 Mbit/s
Fiber optik bağlantı:LC
Maksimum transfer mesafesi:10000 m
SFP alıcıverici türü:Fiber optik
Uyumlu Sistem (HS) kodu:85369010
Tek modlu fiber (SMF) destekli:Evet
SFP alıcı-verici standardı:LR
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır