Cat5E Utp Connector

  • Ürün Kodu :J5E-00803
  • Marka :HCS

memnuniyet garantisi

Açıklama:HCS DataLink 100e UTP bakır RJ-45 plug serisi, 8 pozisyon (8 adet izole iletken tel girişine uygun) -8 kontaklı, IEC 60603-7-2 (UTP 100 MHz konnektörler) standardına uygun yüksek performanslı plugları kapsamaktadır. Ürün yelpazesi 24-26 AWG iletken kesitli, esnek ya da katı iletkenli kabloların kolay ve sorunsuz sonlandırılabileceği UTP plugları kapsamaktadır. HCS DataLink 100e UTP bakır RJ-45 pluglar, uzun süre sorunsuz ve yüksek performanslı bir çalışma sergileyebilmeleri için 50 mikro-inç altın kaplı kontaklar kullanılarak imal edilmektedirler. Pluglar, HCS Standart Sonlandırma Aletleri ile kolay ve hızlı sonlandırılabilmeye uygundurlar. HCS DataLink 100e UTP bakır RJ-45 keystone jacklarına takılı halde test edildiklerinde, ANSI/TIA/568-C.2 ve ISO/IEC-11801 (2nci Versiyon) standartlarının çok üzerinde performans gösterirler. HCS Logosu ve DataLink 100e markası, ürünün kalıcı olarak yüksek performans göstereceğinin ve ilgili tüm uygulamaları, 1000 BASE-T Gigabit Ethernet de dahil, destekleyeceğinin garantisidir.
Marka:HCS
Çalışma ısısı aralığı:-20 - 80 °C
bağlayıcı:RJ-45
Ürün rengi:Transparan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır